Kontakt

Fundacja Wsparcia Psychologicznego Terapii i Rozwoju Osobistego Źródło Zmian

Miejsce prowadzenia terapii i zajęć: Ursynów, ul. Meander 18 lok. 1, tel. 601-938-288

Siedziba Fundacji:
ul. Franciszka Marii Lanciego 7B/10
02-796 Warszawa

fundacjazrodlozmian@gmail.com

Masaż

Masaż jest jak mistyczny balsam, przyniesie ukojenie twemu ciału, emocjom i sercu.

Masaż klasyczny

Stres związany zarówno z pracą zawodową oraz problemami życia codziennego, siedzący tryb życia, przemęczenie, niewłaściwa postawa to wszystko w znaczący sposób odbija się na naszej psychice, wyglądzie zewnętrznym i kondycji naszego ciała.

Istnieje sposób, który skutecznie wpływa na poprawę zdrowia i kondycji fizycznej, a przy tym zapewnia dobre samopoczucie.

To oczywiście masaż. Masaż pozytywnie wpływa na wiele elementów naszego organizmu. W tkance łącznej powoduje uplastycznienie, odżywienie, poprawia funkcje życiowe. W tkance tłuszczowej przyspiesza rozbicie i usuniecie komórek tłuszczowych.Masaż w tkance chrzęstnej z kolei zapewnia lepsze odżywienie, zapobiega zwyrodnieniom oraz hamuje już istniejące.Masaż wpływa także na tkankę kostną, utrzymuje równowagę pomiędzy związkami organicznymi i nieorganicznymi oraz przyspiesza procesy kostnienia. W tkance mięśniowej usuwa produkty przemiany materii, ułatwia krążenie produktów odżywczych, poprawia dotlenienie, jędrność, elastyczność i wytrzymałość masową tkanek.

Masaż gorącymi kamieniami

nastrojowy masaż kamieniami

Masaż kamieniami ma szerokie spektrum działania. Wykazuje dobroczynny wpływ na skórę, tkankę mięśniową, układ krążenia i limfatyczny, układ nerwowy.

I tak osoba poddająca się masażowi kamieniami, możne liczyć między innymi na poprawę odżywienia skórnego, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry. Efektem zabiegu jest poprawa zdolności mięśni do wysiłku, przyspieszenie regeneracji mięśni po aktywności fizycznej, poprawa funkcjonowania układ krążenia, zmniejszenie obrzęków.

Jednak chyba najważniejszą w dzisiejszych czasach zaletą jest złagodzenie skutków i objawów stresu, pełen relaks i odprężenie.

Masaż bańką chińską, antycellulitowy

Bańki gumowe wykorzystujemy w celach leczniczych, na przykład w leczeniu grypy czy nadciśnieniu, stosowane są również z powodzeniem w kosmetyce, a dokładnie, w kuracji antycellulitowej lub w drenażu limfatycznym. Bańka chińska pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga odprowadzić toksyny oraz zbędne produkty przemiany materii.

Osoba masowana bańkami gumowymi możne liczyć między innymi na poprawę odżywienia skórnego, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ponadto taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje.

Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia. Zalecany jest zwłaszcza po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny zalecany jest głównie w celu uspokojenia osoby masowanej, zmniejszenia bólu oraz rozluźnienia istniejących napięć.

Wśród jego wielu niepodważalnych zalet należy wymienić zmniejszenie napięcia fizycznego, wyciszenie emocji, uspokojenie umysłu, i w końcu przywrócenie energii witalnej.

Ten rodzaj masażu powoduje także poprawę stanu skóry przez polepszenie jej odżywienia oraz krążenia w niej krwi i limfy. Stymuluje przewodnictwo nerwowe, powodując uspokojenie systemu nerwowego. Wspomaga układ krążenia, ułatwiając odpływ krwi żylnej do serca.

Usprawnia wszystkie procesy zachodzące w naszym organizmie, powodując wzrost ilości krwi bogatej w tlen, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych tkanek i komórek naszego organizmu.

CENNIK

  • masaż klasyczny     – 60 min – 150 zł  – PROMOCJA* – 120 zł
  • masaż limfatyczny   – 90 min – 250 zł  – PROMOCJA* – 220 zł
  • masaż gorącymi kamieniami-60 min – 150 zł – PROM.* – 120 zł
  • masaż bańką chińską – 60 min – 150 zł  – PROMOCJA* – 120 zł
  • masaż bambusem      – 60 min – 150 zł  – PROMOCJA* – 120 zł
  • masaż relaksacyjny  – 60 min – 150 zł  – PROMOCJA* – 120 zł

PROMOCJE

  • *PROMOCJA – 30 zł taniej
  • przy zakupie siedmiu masaży – ósmy masaż – gratis

Kontakt

  • fundacja tel. 601 938 288
  • masaże Piotr Melon, tel. 668-802-444

więcej informacji: